تا حالا شده بخوای رنگ اتاقتو عوض کنی؟ یا  دنبال یه برقکار حرفه ای تو شهرت باشی؟شایدم بخوای بخشی از دکوراسیون خونتون رو تغییر بدی؟
تیم ما با استفاده از مجرب ترین استادکارهای سطح شهر و با نهایت تعهد تضمین میکنه که با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت کلیه این خدمات رو براتون انجام بده.
کارتو به آقای خونه بسپار…

بازسازی و صفر تا صد ساختمان

با ما خونتو شیک کن !  دکوراسیون داخلی خونتو به ما بسپار و با خیال راحت از نتیجه کار لذت ببر . از کناف و سقف کاذب گرفته تا  کاغذ دیواری و بنایی یا حتی ایزوگام و قیرگونی کردن کف همشو ما براتون انجام میدیم.

تأسیسات آقای خونه

آقای خونه تمامی کارهای مربوط به تاسیسات ساختمان رو به بهترین شکل ممکن برای شما انجام میده تا خونه امیدتون همیشه گرم و دلنشین باشه.

برق کاری آقای خونه

آقای خونه  ،قلب خونتون  رو روشن میکنه ! بهترین هزینه و بالاترین کیفیت رو برای روشنایی بخشیدن به خونه های گرمتون رو ما براتون تضمین میکنیم .

هوشمند سازی آقای خونه

همراه با آقای خونه سطح جدیدی از آرامش ،  آسایش و امنیت  رو با خدمات هوشمندسازی تجربه کنید ، از روشنایی لامپ  تا کنترل هوشمند دمای خونه تا باز و بسته شدن پنجره ها و پرده ها و یا حتی کنترل عبور و مرور خونه و  محلتون و یا حتی تلویزیون دیدن وقتی برق همه خونه ها رفته !! 

نظافت و شستشو آقای خونه

سرت شلوغه و نمیتونی به کارای تمیزکاری خونت برسی ؟تنها کافیه با ما تماس بگیری تا نیروی خدماتی آقای خونه در خدمت شما باشه